Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Susitikimas su Dariumi Pietariu - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2007 05 21

Susitikimas su Dariumi Pietariu

Neringa ir Adomas:

 

 

Gegužės 16 dieną Jaunimo Verslo Klubas turėjo puikią galimybę susipažinti su vienu geriausių savo srities profesionalu Dariumi Pietariu. Tai charizmatiška asmenybė, turinti savotiško šarmo, daugybę patirties, bei gebėjimo įdomiai perteikti informaciją.

 

Koks buvo Jūsų kelias iki tampant konsultantu?

 

93 m. dirbau teatro režisieriumi ir aktoriumi. Vieną dieną pasibaigus lėšoms iš savivaldybės, teko mesti šį užsiėmimą. Pusmetį buvau „namų šeimininkė“. Savu laiku mokykloje dėsčiau tikybą. Tuo metu buvo sunkiausia dirbti su aštuntokais. Teko dirbti ir su vyskupijos teatro studija. Po kurio laiko sekė automobilių remonto darbai,  sekėsi išties prastai, laikiausi „bado“ dietos.

 

Po kurio laiko teko nuvykti stažuotei į JAV. Čia stebėjau, kaip autoservisuose aptarnaujami klientai, kaip su jais elgiamasi ir t.t. Buvo iš ko pasimokyti.

 

1997 metų kovo 17-19 dienomis kartu su žmona pravedėme pirmąjį seminarą aptarnavimo tema. Nuo to laiko prasidėjo „PATYRIMAS“.

 

Šiek tiek vėliau dirbau marketingo direktoriumi, nors realiai dirbau vadybinį darbą. Čia supratau, jog klientams reikia parduoti tai, kas Jiems reikalinga, o ne tai, ko jie nori.

 

Taigi 1998 metais savaitgaliais pradėjau vesti seminarus. Buvo pakankamai įdomi situacija. Iš pradžių parduodavau mokymus, o jų metu pasakodavau, kaip juos parduodu. Taigi praktinės žinios atėjo su kiekvienu praktiniu seminaru.

 

Kas nulėmė vienus ar kitus veiksmus, juk daug ką teko išbandyti, patirti?

 

Vienas svarbiausių dalykų yra požiūris. Jei neturėsime reikiamo požiūrio, tuomet nepasieksime trokštamo rezultato.

Pvz. kodėl šiandien Jūs esate čia? Tikriausiai yra kažkoks požiūris į ši susitikimą? Jūs kažko tikitės, kažko norite.

 

Visuomet pajausdavau, ką norėčiau daryti. Tuomet tai ir išbandydavau. Jei pajusdavau, kad „tai“ yra ne mano, ieškodavau kitų veiklų.

 

Kiekvienas iš mūsų turime savo įsivaizdavimą apie realybę. Neįmanoma - tai tik nuostata į gyvenimą. Dažnai žodį „negaliu“, galima pakeisti žodžiu neišvengiama. Kiekvienas galime rinktis kuo tikėti ir kuo ne, taip pat kaip ir negalėjimo ribas pasirenkame patys.

 

Turint tam tikrą nuostatą, tam tikrą požiūrį gauni ir atitinkamą rezultatą.

 

Svarbiausia žinoti, jog atėjus tam tikram laikotarpiui, tapsi tuo, kuo nori būti. Tačiau tikėti ir žinoti tai , yra du skirtingi dalykai.

 

Kaip tikėjimą paversti žinojimu?

 

Mūsų psichika neskiria įsivaizduojamo nuo realybės. Kuo daugiau žmonės įsivaizduoja, tuo didesnė tikimybė, jog tai išsipildys. Aš visada žinojau, jog atsitiks tai, kas vyksta dabar. Jei jaučiu, kad taip reikia ten ir einu, tuomet įgyju daug reikalingos patirties. Dariau tai, kas atrodė įdomu.

 

Tačiau noras būti kažkuo yra tarsi kalėjimas. Pastoviai ateina visuotinis spaudimas, jog reikia kažkuo būti. Tuomet tampame ne tuo, kuo norėtume būti. Dirbame tai, ko nenorime dirbti. Tuomet atsiranda žodžiai: „čia mano darbas, o čia mano laisvalaikis“. Jūs susidvejinat ir pradedat daryti tai, ko visiškai nenorite. Prasideda neurozė. Pastebėkite, kiek daug jūs darote, nors visai nenorite šito daryti?

 

Kritiškas laikotarpis yra 2-5 gyvenimo metais. Tuo metu formuojasi kiekvieno iš mūsų charakteris. Jei tuo laikotarpiu tėvai leidžia būti bet kuo, tuomet žmogus pradeda jaustis saugus, įgauna savotišką šarmą.

 

Dažnai būna, jog pajuntame, kad darome ne tai, ką norėtume daryti. Tuomet susiduriame su dilema. Kartais pradedi jausti kaltę, dėl to, jog nieko nesiimi situacijos pakeitimui, arba turi prisiversti kažką pakeisti. Žmonės dažnai susiduria su baime siekti kažko kito, juk sėkmės atveju pasikeičia ne tik finansinės galimybės, perspektyvos, bet tuo pačiu ir aplinka, žmonės su kuriais bendraujame. Taigi susiduriame su baime prarasti žmones, kurie šią akimirką mums yra artimi.

 

Ir visgi tam, kad pamatytum rezultatą, reikia būsenos, pajautimo, turi aiškiai matyti link ko eini ir ko sieki. Turi matyti, kas nutiks su tavimi, kai gausi tai, ko trokšti.

 

Yra labai gera knyga „Aukso veršis“. Šios knygos herojus, kaip ir dauguma šių dienų jaunimo, svajojo užsidirbti milijoną. Iš tiesų jį užsidirbti yra lengva, o ką tu veiksi jį gavęs? Herojaus mintys buvo tokios „Aš maniau užsidirbsiu milijoną ir visas gyvenimas pasikeis, o vis dėl to nieko neįvyko.“ Kam tau milijonas, jei neturi fantazijos?

 

Kokiomis būdo savybėmis turėtų pasižymėti geras pardavėjas?

 

  • Noras bendrauti.
  • Pakankamas pasitikėjimas savimi.
  • Pardavėjas turėtų būti pozityviai nusiteikęs, ieškoti sprendimų, o ne problemų.
  • Būti aktyvus, norėti veikti. Tik pastoviai susitikdamas su klientais pradedi suprasti, ko reikia tavo klientams.

 

Kokia yra Jūsų sėkmės formulė?

 

  1. Realybė neegzistuoja (tai iliuzija, įsitikinimai, vertybės).
  2. Nėra jokių ribų pasiekimams. (Galite pasiekti visas nusistatytas ribas, reikia tik veikti).
  3. Nefilosofuokite. Klausimą Kodėl, keiskite Kaip ir Ką?
  4. Patirtis, išbandyti tai, ką sako kiti žmonės.

 

Ko palinkėtumėte?

 

Jūs turite daug žinių, dabar reikia tik jas visas panaudoti. Jei ką nors veikiant, kyla abejonių, tiesiog imkite ir padarykite tai. Susidorosite su baime ir įgysite patirties. Netikėkite niekuo, ką Jums pasakojau. Suabejokite tuo, išbandykite tai ir tuomet patikėsit, jog tai buvo tiesa.

 

 

Aleksas:

 

Susitikimas su Dariu Pietariu virto savotiško ažiotažų. Užsiregistravo tiek žmonių, kad norėdami sutalpinti visus norinčius ieškojome didesnės salės. Į diskusiją su Dariumi Pietariu buvo atvykusių ir iš JVK Kaunas skyriaus. Prieš prasidedant diskusijai permečiau salę akimis ir pamačiau daug tiek matytų, tiek nematytų veidų.

 

Štai! Atėjo ir Darius. Įėjo, draugiškai pasisveikino su iš anksčiau pažįstamais žmonėmis, persimetė keliais žodžiais, nusimetė švarką, visus nužiūrėjo, išlaikė pauzę, kol visi nutilome ir pradėjo kalbėti. Viskas taip profesionaliai, kad vos ne vadovėlį apie viešą kalbėjimą stebint galima rašyti. Kūno kalba, gestai, stovėsena, intonacija – viskas aukštame lygyje. Vien jau dėl šito verta buvo ateiti į susitikimą.

 

Diskusija užvirė nuo pirmų akimirkų ir temos keitėsi minties greičiu. Pačiam asmeniškai labiausiai įstrigo (ir iki šios akimirkos sukasi galvoje ieškant atsakymų) tema apie bėgimą nuo savęs bei savęs atradimas. Dalis žmonių pasineria į alkoholį bėgdami nuo savęs, kiti į narkotikus, treti į verslą... kas į ateitį, o kas į praeitį. Labai daug pavyzdžių, kas yra bėgimas nuo savęs, o kas yra savęs atradimas?.. Nors atsakymą dar ieškau, visgi džiaugiuosi, kad ši tema buvo užkabinta ir sukėlė tiek daug vidinių pamąstymų.

 

Diskusija buvo ant tiek plati, kad kiekvienas iš jos išsinešėme individualiai naudingo. Kam paskatinimas imtis verslo, kam naujų klausimų, kam atsakymų, o gal kam nors tiesiog įdomus vakaras. Tikiu, kad daug žmonių vėliau diskutavo apie šį susitikima su draugais, pažįstamais, bendradarbiais.

 

Įrodymas, kad dalyviams patiko diskusija buvo diskusijos pabaiga. Po kelių valandų pokalbių buvo pasiūlyta padaryti bendrą nuotrauką. Visi draugiškai nusifotografavome. Tiesa, tuo diskusija nepasibaigė, o tik užgimė dar viena. Dalyviai apstojo Darių iš visų pusių, padarė ratą ir toliau kalbėjosi ir klausinėjo, kas jiems vis neleido išeiti.

 

Visi draugiškai nutarėme, kad susitiksime dar kartą. Darius pasiūlė pageneruoti idėjas, ką galime veikti mes (JVK) ir Darius ( www.tmd.lt ) visi kartu.

 

TMD užsiima mokymais, strateginių konsultavimų, naujų mokymosi produktų leidyba ir t.t. Todėl galimybės bendradarbiavimui labai plačios. Kviečiu visus norinčius kartu pageneruoti idėjas rašyti į info@verslus.lt arba pačiam asmeniškai į az@veslus.lt J

 

P.S. netikėkite tuo apie ką buvo kalbėta, o patikrinkite, veikite! Identiška fraze Darius Pietaris pabaigė susitikimą.

 

Ačiū Dariui ir visiems atvykusiems už šauniai ir naudingai praleista laiką.

 

* * * * * * *

 

Komentarai

Marlee
2016 01 21, 05:14

Your article pefecrtly shows what I needed to know, thanks! http://rbkinlgec.com [url=http://yfbcnvblwek.com]yfbcnvblwek[/url] [link=http://bsfuqwiwokf.com]bsfuqwiwokf[/link]

Lateisha
2016 01 12, 16:25

That's the pefrect insight in a thread like this.

Fanny
2016 01 12, 11:25

This is the ideal answer. Eveoryne should read this

Carito
2015 08 22, 23:48

How to lose 8 pounds of just fat is easy with these 5 or 6 silpme steps. Some steps might actually make you stronger;1.Eat when you are hungry: because if you eat when you are full you are just stretching your stomach tissue and if you starve yourself that's when you lose muscle and your body will expect you to keep starving yourself which slows down your metabolism.2.Take your time: when you eat fast you want to eat more because you cant tell when you are full. If you eat slow you will realize you are full when you are full.3.Take walks and drink water: walks are a pretty easy exercise but it is still exercise and drinking water cleanses your body and if you drink a cup of water before every meal you won`t eat as much.4.No artificle stuff: soda is horrible when your on a diet this may sound weird but especially diet soda. Diet stuff is the exact opposite of what it sounds it may have less calories but all the chemicals in it make up for that.(Also an other reason people say you also lose muscle mass and strength.)5.Abs: when you are relaxing like watching TV if you sit it a position like this your abs will burn fat _/. Also slow leg lifts help too.6.Thyroid?:If you do not lose any weight in 5 weeks ask your doctor if you have thyroid.

cijawsc
2012 12 01, 20:24

duuaSu , [url=http://zhsbxxgsxwkk.com/]zhsbxxgsxwkk[/url], [link=http://fpxealegpuzn.com/]fpxealegpuzn[/link], http://hwoxurcarxzz.com/

kaqjvhtr
2012 11 30, 14:36

14xu0K uhelmymgvbkd

mocuksd
2012 11 30, 07:00

gc1Us4 , [url=http://zrvbyydbwppn.com/]zrvbyydbwppn[/url], [link=http://pdxumyjkuslg.com/]pdxumyjkuslg[/link], http://zybwsjjaohmw.com/

Ali
2012 11 29, 11:14

Kardiofonas(kažkas minėjo iš aukščiau rašiusiųjų)LMP(reggie, galima asistiųsti iš hardcore.lt)2good(džiazas)VRR(Verlslo rizikos rezervas?)D.A.17(synthpop)Leon Somov ir Jazzu (eletro siųstis iš sutemos.net )Toro Bravo (skin punk)Dr.Green (ska punk)Bekešo vilkaiAlina Orlovaganėtinai sunku kažką konkretaus rekomenduoti nes neaišku kokios stilistinės pakraipos grupių norėtumėte išgirst, o ir pačio klausoma muzika ganėtinai įvairi.

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0