Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Junior Enterprise - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Junior Enterprise

Lietuvoje pirmą kartą diegiamas jau 40 metų visame pasaulyje taikomas verslumo ugdymo modelis „Junior Enterprise" (JE), padėsiantis studentams realiai išbandyti, ką reiškia įkurti įmonę ir ją valdyti.

Užsienyje studentai itin aktyviai dalyvauja modelio JE įgyvendinimo veikloje - jau yra apie 20.000 dalyvavusių studentų, o įkurtų naujų įmonių - net 300, kurių metinė apyvarta siekia net 40 mln. EUR.

Siekdama padėti studentams įkurti verslo organizacijas, asociacija „Jaunimo verslo klubas" kartu subprojekto partneriais VšĮ „Mokslo parkas", Lietuvos verslo konfederacija, VšĮ „Jaunimo iniciatyva", Kauno technologijos universitetu ir Tarptautine teisės ir verslo aukštąja mokykla, inicijavo projektą „Verslumo ugdymo modelio „Junior Enterprise" įgyvendinimas Lietuvoje".

Pasak projekto administratorės Silvinijos Simonaitytės, šis projektas - tai galimybė studentams be didelių finansinių investicijų pradėti savarankišką verslą, išsibandyti savo idėjas. Šio projekto dėka studentai Lietuvoje galės ugdyti verslumo gebėjimus ir praktinius įgūdžius pagal novatorišką verslo ugdymo modelį, kuris pritaikytas specialiai Lietuvos aplinkai.

Praėjusių metų lapkričio mėnesį prasidėjusiame projekte dalyvaujantys studentai papildomai galės ne tik stažuotis užsienio įmonėse, bet ir sukūrę Lietuvos jaunimo įmonių konfederaciją įsilieti į tarptautinį Europos jaunimo įmonių tinklą ir bendradarbiauti su ilgametę praktiką turinčiomis jaunimo įmonėmis.

Planuojama, kad per dvejus metus, iki pat 2013 m. lapkričio, projekte sudalyvaus iš viso apie 300 studentų iš Kauno technologijos universiteto, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos, o taip pat ir kitų aukštųjų mokyklų. Projekte gali dalyvauti pirmos (bakalauro) ir antros (magistro) studijų pakopos studentai.

Projektas „Verslumo ugdymo modelio „JUNIOR ENTERPRISE" įgyvendinimas Lietuvoje" įgyvendinamas pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą" VP1-2.2-ŠMM-07-K priemonę „Studijų kokybės gerinimas, tarptautiškumo didinimas".

Projektas finansuojamas ES fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Kontaktinis asmuo Silvinija Simonaitytė, tel .860611466, el. p. : silvinija@simonaityte.lt

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0