Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
M Capital - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

M Capital

 
          Žiūrint paprastai, UAB "M Capital" yra tinklinės rinkodaros kompanija, užsiimanti finansinių produktų: gyvybės draudimų, pensijų fondų, pardavimu. Iš kliento pusės - esame kompanija, šviečianti visuomenę, kodėl ir kaip efektyviai galima pasirūpinti finansiniu saugumu dabar ir ateityje. Tačiau pagrindas, kodėl mes veikiame, yra su mumis dirbantys žmonės. Šį verslą kūrėme tam, kad suteiktume galimybes visiems laisvai siekti karjeros, uždirbti tiek, kiek nori ir nuolatos tobulėti.

          Trumpa mano istorija, kaip viskas prasidėjo ir kaip įkūrėme šią įmonę.
Atvirai - niekada negalvojau, kad dirbsiu kažką panašaus. Kol nebuvau bandęs jokių darbų, įsivaizdavau, kad dirbsiu kokioje nors didelėje korporacijoje ar banke. Tiesa tokia, kad pradėjęs dirbti, išbandžiau daugybę veiklos variantų. Per kelerius metus pakeičiau dešimt darboviečių. Teko dirbti klasikinį darbą standartiniame biure, teko tinginiauti valstybinėje įstaigoje, teko po 20 valadų per parą nešioti lėkštes baruose, teko statybose dirbti nuo 5 ryto po šešias septynias dienas per savaitę, nors kartais darbas baigdavosi tik 10 vakare. Žinote, šiems darbams esu labai dėkingas už tai, ką gavau. Aš sužinojau, ko aš gyvenime tikrai nenoriu ir, kas geriausia, supratau, ko noriu. Noriu laisvės. Laisvės dirbti tai, ką noriu, tada, kada noriu, taip, kaip noriu.
 
          Ieškojimai atvedė mane į tinklinės rinkodaros kompaniją, kurioje pradėjau mokytis to, ko dabar mokau kitus. Kai pradėjau dirbti tinklinės rinkodaros sistemoje, pirmą kartą pasijutau laisvas. Laisvas nuo darbo laiko, nes į darbą norėjosi eiti pačiam, laisvas nuo vadovo, nes pats sau planuodavau darbus, laisvas nuo planų, nors tikslų norėjosi siekti vis aukštesnių. Tai buvo nuosava verslo sistema be investicijų ir pradinio kapitalo, ir su kantria pagalba bei mokymais. Investuoti reikėjo tik savo laiką ir norą mokytis. Viskas klostėsi puikiai, tačiau vis kirbėjo mintis, kad dar nebandžiau klasikinio verslo. 2009 m. aplinkybės susiklostė taip, kad tinklinės rinkodaros įmonė, su kuria dirbau, pradėjo mažiau dėmesio skirti Lietuvai (buvo sunkmetis) ir darėsi sunku lanksčiai reaguoti į rinkos pokyčius. Tad su kolega Žilvinu Butkevičiumi nusprendėme įkurti savo tinklinės rinkodaros įmonę. Sekėsi nuostabiai - sugebėjome sparčiai plėstis, daug dirbti ir tuo pačiu turėti daug laisvo laiko. Apimti euforijos per kitus metus įkūrėme dar keletą verslų, tik šį kartą jau klasikinių. Tačiau ilgainiui supratau, kad dingo laisvė. Atsakomybė už partnerius, už darbuotojus, už idėjų įgyvendinimą, kokybę, apyvartines lėšas, techninius reikalavimus slėgė. Baisiausia, kad dingo entuziazmas ir noras kas rytą bėgti į darbą. Tik tuomet aš įvertinau, kiek daug laisvės suteikia man tinklinė rinkodara. Nuo tada vystome tinklinės rinkodaros įmonę suteikdami žmonėms galimybes atsikratyti apribojimų ir veikti kitaip. Nėra geresnio atlygio už tai, kaip matyti augančius ir tobulėjančius asmenis, dirbančius kartu.

          Supraskite teisingai - aš labai gerbiu ir vertinu specialistus, verslininkus ir visus, kurie myli savo darbą. Tačiau gyvenimas ir visuomenės normos keičiasi ir šiandien matau labai daug asmenų, kurie norėtų kažką keisti savo veikloje, darbe, bet nedrįsta. Imkitės ir bandykite kitas sritis. Ieškokite, kas Jums patinka ir tikiu, kad rasite. Norint laisvės - tinklinė rinkodara gali būti atsakymas. Žinokite, Jūs tikrai turite bent jau laisvę rinktis.

          Džiaugiuosi galėdamas padėti keistis ir uždirbti tiems, kas pasirenka. Kreipkitės.
 
Arnas 
El.paštas: arnas@mcapital.lt  
Tinklaraštis: blog.mcapital.lt
Facebook: www.facebook.com/MCapital  
Tinklapis: www.mcapital.lt

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0