Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Motorbike - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Motorbike

UAB "Motorbike" -  įkurta 2010 metų pabaigoje. Įmonės veikla - motociklų, motorolerių ir keturračių gedimų diagnostikos ir remonto paslaugos. O taip pat atsarginių dalių ir aksesuarų tiekimas Lietuvoje.

Link verslo sėkmės manau yra du keliai - visų pirma, atsidurti vietoje ir laiku su tinkama komanda ir netyčia padaryti tai, kas tampa sėkmingu verslu, arba sunkiai dirbti ilgiau nei norėtųsi, siekti užsibrėžtų tikslų bei kurti stiprią komandą ir pagaliau pasiekti verslo sėkmę, kuri grįsta tvirtais pamatais. Ir vis dėlto, esu girdėjęs posakį: "Jei šiandien darai daugiau nei tau už tai moka, ateis diena, kai mokės daugiau nei padarai."

Stengiuosi laviruoti stabiliai, tarp norų ir galimybių. Kiek save pamenu, pirmas mano verslas buvo - prekyba kaimyno žiurkėnais vietiniame turgelyje. Kiek man metų buvo nepamenu, bet į mokyklą dar tikrai nėjau. Mano sėkme niekas netikėjo, bet atgal neparnešiau nei vieno žiurkėno, nors kiek jų buvo irgi jau nebepamenu :) 

Manau verslo sėkmė priklauso nuo profesionalumo, užsispyrimo ir begalinio tobulėjimo savo srityje.

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0