Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Mūsų verslai - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Mūsų verslai

 

 

 

 

UAB "LDK investicijos" yra nekilnojamojo turto plėtojimo kompanija.
Pagrindinės kompanijos veiklos sritys yra:
·         Gyvenamojo nekilnojamojo turto plėtra
·         Komercinio nekilnojamojo turto plėtra
·         Investicijos (įsigijimai) į nekilnojamojo turto objektus
·         Komercinio nekilnojamojo turto valdymas

Mūsų kompanijos tikslas yra plėtoti inovatyvų, patrauklų, kokybišką ir efektyvų nekilnojamąjį turtą savo klientams, su kuriais siekiame užmegzti ir palaikyti ilgalaikius sėkmingus verslo ryšius.

Internetinė nuoroda: www.ldkinvesticijos.lt 

 

UAB "Vilniaus Turtas" yra patikima ir profesionali nekilnojamojo turto agentūra

Dirbame, kad patenkintumėme visų klientų norus ir poreikius, kad kiekvienas, besikreipiantis į mus, galėtų būti užtikrintas, jog bus įdėtos visos įmanomos pastangos surasti optimaliausiam sprendimui.
Esame atviri visiems naujiems pasiūlymams, nuolat ieškome partnerių, su kuriais galėtume realizuoti naujas įdomias idėjas.
Specializuojamės tarpininkavimo srityje pirkdami, parduodami ir nuomodami nekilnojamąjį turtą, analizuojame situaciją ir teikiame nemokamas konsultacijas mūsų klientams visais aktualiais NT klausimais.
Kuriame ilgalaikius, stabilius santykius su klientu, todėl ilgainiui klientai tampa – PARTNERIAIS.
Nuolat tobulėjame ir stengiamės būti kitokie: geresni, greitesni..
Asmeninė pardavimų ir rinkodaros patirtis užtikrina nekilnojamojo turto pardavimo operatyvumą.
Mūsų klientai patenkinti mūsų darbų kokybe, o mes džiaugiamės kartu su mūsų partneriais visų mūsų klientų sėkme.

Internetinė nuoroda: www.vilniaus-turtas.lt

 

 UAB "Lenndy"

Lenndy - tai internetinė sutelktinio finansavimo (angliškai "crowdfunding") platforma orientuota į verslo projektų finansavimą.
Sistema veikia taip: vartotojai, norintys investuoti savo lėšas į verslo projektus, skolina savo pinigus kitiems vartotojams, kurie ieško finansavimo verslo projektams.
Lenndy platforma yra ta vieta kur investuotojai ir verslo vystytojai suranda vieni kitus. Toks investavimo modelis leidžia išvengti tradicinių finansinių įstaigų (bankų, kredito unijų) tarpininkavimo - investuotojai gauna didesnę investicinę grąžą, o verslo projektų vystytojai gauna finansavimą geresnėmis sąlygomis. 

Internetinė nuoroda: www.lenndy.com

 

 

 

  

FINLINE - patikima buhalterinė apskaita Jūsų verslui.www.finline.lt 

 

 

 

 UAB „GINOTA“ – visus statybos rangos darbus atliekanti įmonė, savo gretose subūrusi ir suvienijusi ypatingai sėkmingą junginį, tai didelę darbo patirtį turinčius ekspertus bei jaunus specialistus. Mūsų veiklos efektyvumas, siekiant įgyvendinti užsakovų lūkesčius, pagristas sukoncentruota kompetencija, išnaudojant šį jaunų ir patyrusių specialistų sinerginį efektą. Esame patikimas partneris, galintis pateikti visą kompleksą paslaugų: statybos genrangos, rangos bei statybos proceso valdymo nuo projekto iki perdavimo naudoti statinį pagal paskirtį. Pasitikėjimą užsitarnaujame atvirumu, kokybiškai ir laiku atliekamais darbais. 

 

    

 UAB "Urenta" -  įmonė nuomoja ekonomiškus bei patikimus automobilius už prieinamą kainą. Klientų patogumui automobiliai Vilniaus mieste pristatomi nemokamai. Visi automobiliai apdrausti civiliniu, KASKO bei techninės pagalbos kelyje draudimu.

 

       

 UAB "M Capital" - tinklinės rinkodaros įmonė. (daugiau)

 

    

VS Baltic group - verslo konsultacijų įmonių grupė. (daugiau)

      

 

 


UAB Nauja Era valdo el. parduotuvę Sargiai.lt, kuri mažiau nei per metus nuo atidarymo tapo viena iš pagrindinių rinkos žaidėjų. Sargiai.lt iš konkurentų išsiskiria maža kaina, patikimumu ir aukšta aptarnavimo kokybe. Sargiai.lt parduodami originalūs Durex ir kiti prezervatyvai bei lubrikantai. Prezervatyvai kainuoja 2-3 kartus pigiau nei įprastose parduotuvėse.

Sargiai.lt sėkmė aplankė spėjus į nuvažiuojantį rinkos užsipildymo traukinį, sutapus, kad turėjau reikalingų žinių ir įgūdžių bei įdėjus daug darbo be jokio atlygio.

 

    
   
   
  
 
 
 
 

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0