Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
VS Baltic group - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

VS Baltic group

 

VS Baltic group, tai verslo konsultacijų įmonių grupė. Esame subūrę vienus geriausių verslui būtinų paslaugų specelistus ir kompanijas. Teikiame įmonėms pagalbą nuo pat verslo įsisteigimo iki išėjimo iš verslo, o kai reikia gelbėjame ir specifinėse teisinėsė, finansinėse ar strateginėse srityse.

Mums svarbiausia klientas. Šabloniška, bet tai tiesa. Su mumis galite bet kada pasitarti ir pasikonsultuoti kaip su geru draugu, tačiau turinčiu reikiamų įgūdžių ir žinių.

Kas? Kodėl? Kaip?

Kodėl pradėjau verslą? Manau, verslumas ir laisvė - nepriklausomumas nuo kitų valios, norų ir nuotaikų, kaip dažnai būna samdomame darbe, tai ir pastūmėjo mane ieškoti kitų kelių. Pirmi verslo žingsniai buvo labai lengvi. Suprantu, kad skamba keistai, bet išties viskas atrodė labai paprasta ir lengva… nes trūko žinių. Vėliau susidūriau su visa biurokratija ir verslo problemomis. Konsultacijų verslu užsiimu jau daugiau nei 10 metų. Supratau, kad verslui reikia paprastų, prieinamų ir suprantamų konsultacijų. Ir jų reika skubiai. Todėl mano imonių grupė konsultuoja bet kuriuo metu. Mūsų šūkis – su mumis visada galite pasitarti! Mes išskirtiniai tuo, kad jūsų verslo problemas matome plačiau. Vienu metu ir stratego ir finansininko ir teisinko akimis. Aš noriu, kad visų klientų verslai būtų pavyzdiniai ir sėkmingi, todėl visada į problem sprendimus įdedu daug energijos ir širdies. Tad iki susitikimų!!!

 Silvinija 

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0