Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Kaip Lietuvos įmonėms pritraukti ir išlaikyti vadovus - lyderius? - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2006 11 14

Kaip Lietuvos įmonėms pritraukti ir išlaikyti vadovus - lyderius?

LVDK kviečia į apskrito stalo diskusiją "Kaip Lietuvos įmonėms pritraukti ir išlaikyti vadovus - lyderius?"
Joje kalbėsime: apie neišvengiamus pokyčius, vykstančius Lietuvos įmonių strateginiame valdyme,  ir atsiveriančias naujas galimybes verslui; apie tai kaip kokybiškai planuoti ir valdyti naujo vadovo atėjimą į įmonę.

Renginys vyks š.m. lapkričio 21d. 14 val. LVDK patalpose( Algirdo gt. 31, Vilniuje).

Visi pastebime situaciją, kai aukščiausio lygio vadovai yra ieškomi populiariu keliu „per pažįstamus“. Dažnai, nematant kitų išeičių, manoma, kad Lietuvoje tėra dešimt - dvidešimt potencialių kandidatų - vadovų, galinčių įvykdyti permainas įmonėje. Dalis įmonių įkūrėjų turi kitų verslo galimybių, bet, nerasdami tinkamos vadovo pamainos, nerealizuoja savo potencialo. Kada, kaip ir koks į įmonę turėtų ateiti naujas vadovas?

Diskusija skiriama įmonių savininkams, akcininkams, vadovams. Jos metu ieškosime atsakymų - kaip savininko (akcininko) pasitraukimas iš tiesioginio vadovavimo laiku ir naujo vadovo-lyderio atėjimas gali duoti impulsą efektyviam toleniam įmonės vystymuisi. Tikimės, kad ši LVDK organizuojama šiandienos diskusija taps tradicines metines konferencijos pradžia..

  • Pranešimą apie pokyčių neišvengiamumą strateginio valdymo srityje, paremtą KTU socialinių mokslų fakulteto tyrimais, skaitys KTU profesorius, hab. daktaras, sociologijos katedros vedėjas  G. Merkys.
  • Savo profesionalia patirtimi pasidalins, papasakos apie situaciją vadovų atrankoje, akcininkų pageidavimus, konsultantų galimybes pritraukti Top Executive vadovus ir atsakys į jūsų klausymus  „PFCG“ konsultantai:

Lilija Šličienė, konsultacinės įmonės „PFCG“direktorė, strateginės personalo vadybos konsultantė pateiks rekomendacijas kaip planuoti ir kokybiškai  valdyti naujų vadovų atėjimą į įmonę.Agnė Juknevičienė, atrankų projektų vadovė pateiks konkrečius   vadovų atrankų pavyzdžius;Orinta Matusevičienė, atrankų projektų vadovė, pristatys naujausią vadovų atrankų projektą „Protų rezervas“.

  •  Generalinio direktoriaus požiūrį į bendradarbiavimą tarp įmonės akcininkų ir samdomo vadovo pristatys V. Zimnickas, “TT logistic“ generalinis direktorius.   

Lauksime visų, kuriems aktuali ši tema, kurie nori ir turi ką pasakyti, pasidalinti patirtimi. Diskusiją apibendrinsime prie vyno taurės.  

Dėl papildomos informacijos skambinkite p. L. Šličienei, tel. 8 5 2346516, 8 686 52504.

Komentarai

wcjvrtdfecj
2012 05 05, 00:21

L6en0F , [url=http://hdmkfntdpnmj.com/]hdmkfntdpnmj[/url], [link=http://xwnfoejgmxoi.com/]xwnfoejgmxoi[/link], http://tbzgjgjmydoo.com/

rirypvzohdd
2012 05 03, 22:14

gtVXqM hevirjplxihx

Kassia
2012 05 03, 16:24

Na tu neteisus. Sakykim, aš pažiūrėjusi šį filmą, išsikėliau sau tikslą ptkseiai 20 000 lt mėnesinį atlyginimą per metus. Lietuvoje. dabar pabandyk atspėti per kiek mėnesių aš nuo savo tikslo Tikslų yra daug ir įvairių. taigi minčių materializacija veikia. tik reikia nebijoti svajoti ir tikėti savo norais. Būtent šis filmas nužudė mano skepsį ir padėjo man sustaikyti su Dievu. Pradėjau kilti. Po kelių metų parašysiu knygą-liudijimą-sėkmės istoriją. Bus antausis ateistams.Kol jūs čia gaištate laiką ir gyvenate pyktyje, davatka daro karjerą Kritinis mąstymas trukdo siekti savo svajonių, slopina pasitikėjimą savimi. Su saiku, yra gerai, bet kai kritinis mąstymas tampa gyvenimo tikslu, tada labai liūdna žmogui gyventi, kiek daug gražių dalykų jis praleidžia.Well-loved.

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0