Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Seminaras „Charakterio pažinimas ir formavimas“ 3 dalis - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2006 12 20

Seminaras „Charakterio pažinimas ir formavimas“ 3 dalis

Apsisprendimas būti sėkmingam
Dažnas žmogus kažkodėl tiki, kad tas, kuriam sekasi, būtinai yra labai protingas ir išsilavinęs. Liaudyje skrajoja mitas, kad, jei jau geidi didelių pinigų, tai būtina baigti universitetą, įgyti mažiausiai magistro laipsnį, turėti praktikos bei giminių būrį. Kita vertus, gyvenimas retkarčiais parodo visai ką kita. Pasaulio statistikos duomenimis, daugelio milijonierių – tik vidutinis intelekto koeficientas. Dauguma iš jų neperžengia aukštosios mokyklos slenksčio, bet pasiekia savo tikslus pradėdami karjerą su keliais skatikais kišenėje. Kas gi skiria tuos, kurie įgijo tokį patį arba dar geresnį išsilavinimą ir neturi nieko, nuo tų, kurie turi ko tik užsigeidžia? Mano manymu, pirmasis žingsnis yra apsisprendimas būti sėkmės lydimam. Pagalvokime apie tai. Tarkim, Jūs užsimanėte išmokti vairuoti automobilį. Ką visų pirma padarysite? Taip, Jūs nuspręsite, kad to norite, imsitės veiksmų ir – nesvarbu anksčiau ar vėliau – jūs tai padarysite. Negi visą gyvenimą nevairuosite, jeigu to išties trokštate?

Lygiai tas pats vyksta mūsų galvose, kai pagaliau nusprendžiame nuveikti kažką didinga savo gyvenime. Aš tikiu, kad 99% žmonių nėra nusprendę būti sėkmingi ar laimingi. Būtent todėl ir nuveikia tik dalelę to, ką išties gali. Jie įsitikinę savo pralaimėjimu ir tiesiog patys sau neleidžia „vairuoti“. Pastebėkite, kas kartais nutinka loterijų laimėtojams. Juos gyvenimas įsodina tiesiai į „Ferrari“, bet jie nemoka „vairuoti“, negana to, jie paniškai baiminasi, kad nemoka „vairuoti“, ir vien mintis apie „vairavimą“ juos varo į neviltį. Kas nutiks, jeigu geriausio „Ferrari“ vairo nelaikys žmogaus rankos, o automobilis lėks beprotišku greičiu? „Ferrari“ nuskries į griovį ir suduš!
Sėkmė nėra paveldima ar įgimta, Sėkmė yra įgūdis, kurio galima išmokti, tik reikia nuspręsti tai padaryti ir tikėti. Vieni nusprendžia būdami penkiasdešimties, kiti – penkiolikos, o dauguma išvis tam nepasiryžta.  

Kaip apeiti pirmąją kliūtį?
Kai apsispręsite ir patikėsite savimi bent truputį, protingai imkitės veiksmų. Tarkim, žiūrėdami televizorių pamatėte kokį nors naują dangoraižį. Tai nereiškia, kad galime nuspręsti patys tokį pasistatyti už keleto mėnesių. Nepadarykite tokios klaidos užsigeisdami, kad išsipildytų didžiausios fantazijos, kuriomis ir patys kartais netikite. Sugalvokite, ką galite nuveikti realaus ir palaipsniui. Gal tai būtų darbas naujoje srityje po keletą valandų dvi dienas per savaitę. Reikia augti pamažu.  Svarbiausia – nesilygiuokite į nieką, išskyrus save.

Charakterio svarba
Sėkmė prasideda tavyje, tai tavo charakterio funkcija, kuri „įsijungia“ tau pačiam  nusprendus. O kas gi yra charakteris? Z. Froidas sakė, kad charakteris yra likimas. Tai tam tikros žmogaus charakteristikos, charakteringas individo elgesys. Jeigu Jūs išsiugdytumėte valingą ir stiprų charakterį, tada ir po didžiausių nesėkmių vėl gebėtumėte tvirtai atsistoti ant kojų ir iš naujo tapti žmogumi, kurį lydi sėkmė, nes tai – Jūsų charakteristika. Pavyzdžiui, jeigu Jūs esate geras humoristas, tai ir su prasčiausiais rūbais sugebėtumėte prajuokinti kitus žmones, nes tai – Jūsų charakteristika.
 
Dažnai savo gyvenime mes siekiame greitų pataisymų ir greitų rezultatų. Tačiau daugelis dalykų, su kuriais susiduriame, reikalauja gilesnio supratimo ir daug efektyvesnių sprendimo būdų, nei mes esame įpratę naudoti. Šis seminaras yra skirtas tam, kad savo charakterį paverstumėte pagrindiniu įrankiu savo gyvenimui kurti.

Žinios su kuriomis seminaro dalyviai bus supažindinti pakeitė tiek mano, tiek kitų seminarų dalyvių gyvenimus į gerąją pusę negrįžtamai. Paprastos struktūros, schemos, kurios suprantamos net ir vaikams. Gyvenimiški pavyzdžiai, trumpi pratimai kuriuos atliksime seminare, padės lengviau įvažiuoti į  stiprios ir patrauklios asmenybės vagą.

Seminarų ciklas „Charakterio pažinimas ir formavimas“
Kokią įtaką Jūsų gyvenime daro charakteris?
Kodėl charakteris yra svarbiau už pinigus, karjerą ir kitus dalykus?
Kaip formuoti charakterį?
Kaip tapti dar patrauklesne asmenybe sau pačiam ir kitiems?
Kaip daryti sprendimus? Tik priimdami sprendimus mes tobulėjame.
Kaip būti drąsia asmenybe?
Pažinkite, kokio tipo asmenybė Jūs esate ir kur būtent judėsite toliau.
Kaip dar efektyviau siekti tikslų?
Kaip visiškai kontroliuoti savo gyvenimą?

Nepamirškite, seminaras šį ketvirtadienį.18 val. „Panorama“ Sodų g. 14, Vilniuje.

Sėkmės ir iki susitikimo!

 

Liudas Vasiliauskas

 

 

Komentarai

dqubrcdero
2011 11 04, 18:25

JCDiWn nndibvpocpkd

gcbhhcgymkp
2011 11 02, 19:04

ofqGE0 , [url=http://phawkuskyuxd.com/]phawkuskyuxd[/url], [link=http://glgxyhbyiuzp.com/]glgxyhbyiuzp[/link], http://jtyxieoknekq.com/

xhdjdusxtbn
2011 10 31, 19:34

mm3OA9 jitxvkiqoqpq

Tangie
2011 10 30, 17:49

Always the best content from these pridogiuos writers.

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0