Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Susitikimas su Linu Šimoniu - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2007 08 07

Susitikimas su Linu Šimoniu

Ar norite sužinoti 2 lengviausius būdus, kaip praturtėti? Būtent tokiu klausimu prasidėjo diskusija su Linu Šimoniu. Linas Šimonis žinomas  marketingo specialistas. Užsukus į www.pozicionavimas.lt ir www.simonismarketing.lt galėsite nuodugniai susipažinti ir paskaityti straipsnius, pvz. kodėl Lietuvos mokyklose skatinama savižudybė?

 

Visgi grįžkime prie susitikimo, kuris vyko liepos 11 d. Kauno miesto savivaldybėje. Vienas būrys linksmai keliavo iš Vilniaus, o antrasis laukė mūsų Kaune. Pamačius kaip laisvai orientuojasi Linas Kauno savivaldybėje, supratom – čia jis dažnas svečias.

Mūsų visų džiaugsmui Linas atkeliavo ne vienas, o su projektų vadove Sonata. Susėdom didžiojoje salėje, patogiai įsitaisėm ir pradėjom klausimų atsakymų maratoną. Klausimai pylėsi tiek iš klubiečių, tiek iš mūsų pašnekovų pusės. Bendravome įvairiom temom. Nuo Second Life iki Lietuvos prekinio ženklo ir pozicionavimo strategijos.

Kalbant apie Lietuvos pozicionavimo strategiją, Lietuvai geriausia turtingi turistai. Lietuvos gamta unikali ir didžiulių kiekių kaip Ispanija ar kitos turistinės šalys jų neatlaikytų. Todėl geriau mažai, bet turtingų. Taip išdėstė savo požiūrį Šimonis.

Diskutavome ir apie Lino verslo pradžią. Pasidalino savo įžvalgomis, nupasakojo savo istoriją bei rekomendavo: svarbiausia laiku padaryti tinkamą žingsnį. Padarius jį vėliau ar anksčiau būna žymiai sunkiau. Su patirtimi tas jausmas ateina, kada būtent įšokti į važiuojantį traukinį.

Įdomi pasirodė Lino darbo diena. Tikrai retas Lietuvos verslininkas taip praleidžia dieną. Kasdien bent po 2 valandas skiria mokymuisi ir asmeniniam tobulėjimui. Dažniausiai ir daugiau. Taip pat didžiulį dėmesį skiria darbuotojų mokymui. Šiandien dar svarbiau nei anksčiau yra darbuotojų tobulėjimas ir profesinis augimas. Praėjo laikai, kai didžiausias konkurentinis pranašumas buvo įranga, dabar didžiausias konkurencinis pranašumas – žmonės.

Lietuvoje trūksta tekstų rašytojų. Todėl juos tenka rašyti pačiam. Lietuvoje kol kas nieks nemoko, kaip rašyti pardavinėjančius tekstus. Kultūra, gramatika, logika ir t.t. viskas gerai. O parduoti neparduoda...

Beje, dėl lengviausių praturtėjimo būdų. Pirmasis Trump‘o – paveldėti, o antrasis - ištekėti už milijonieriaus ar milijardieriaus. Dar visi priminėm išlošti loterijoje, bet kaip teigia statistika – laimėti ir paveldėti tikimybė yra vienas prie vieno.

Diskutuojant laikas bėga nepastebimai. Pabaigoje Linas visiems palinkėjo būti kitokiems. Nuspręsti, kokie kiekvienas norime būti ir išsiskirti.

 

Po tokių palinkėjimų, kupini įspūdžių visi drauge, deja, jau be Lino ir Sonatos, iškeliavome į kavinę pasidalinti įspūdžiais bei draugiškai pasišnekučiuoti. Grįžtant į Vilnių teko pasirinkti kelią per Prienus. Išsimaudant Trakuose. Atsižvelgus į remontą autostradoje kelionė buvo ne tik įdomesnė bet ir trumpesnė. Pasielgėme kitaip ir laimėjome.

Nuotykių buvo žymiai daugiau nei čia parašyta. Kaip buvo pasveikinta Sonata gimtadienio proga? Kokius testus rekomendavo Linas Šimonis su Sonata? Kokia nauda iš Šimonio ginčų su Seniuta? Ir daug kitų nepaminėtų dalykų. Apie juos galite sužinoti iš tų, kurie ten buvo arba dalyvaujant mūsų organizuojamuose susitikimuose.

 

Aleksas

2007 08 06

Komentarai

Vinny
2016 01 21, 05:14

Haahaahh. I'm not too bright today. Great post! http://sciomp.com [url=http://utuiwokfz.com]utuiwokfz[/url] [link=http://ilpmsubfg.com]ilpmsubfg[/link]

Aira
2016 01 12, 16:26

Your story was really invofmatire, thanks!

Eliza
2016 01 12, 11:33

That's an inventive answer to an iniseerttng question

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0