Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Iš susitikimo su Ryčiu - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2012 03 09

Iš susitikimo su Ryčiu

Pagrindinis klausimas, kankinantis kiekvieną, puoselėjantį mintį anksčiau ar vėliau pradėti savo verslą - tai kada yra TA idėja ir TAS laikas pradėti? Rytis atsakydamas į šį klausimą priminė visiems mums puikiai žinomą Nike slogan'ą Just Do It! Nepabandęs - nesužinosi, nenusvilęs - nepajausi tikrojo skonio. Verslo idėja prasideda nuo problemos ir jos sprendimo būdo. Jei matai problemą savo aplinkoje ir turi viziją, kaip ją išspręsti - tai gali būti puiki verslo idėja. Pasak Ryčio, niekada nėra per anksti pradėti, nes taip kaupiama patirtis, nereikia bijoti ir bankrutuoti, juk sėkmingiausių įmonių sąraše esančios Fortune 500 bankroto patyrimo vidurkis - net 16 kartų!

Pasidalindamas savo spalvinga patirtimi, Rytis atskleidė ir nemažai įdomių dalykų apie bandymus plėtoti savo verslą Kalifornijoje bei UK: viskas gali atrodyti visai kitaip, kol neįsitikini savo akimis.

Sužinojome ir įvairių praktinių patarimų, kaip elgtis tuo „sunkiuoju periodu" pačioje pradžioje, kai jaučiamas apyvartinių lėšų stygius: kur privalu sumokėti, kur galima šiek tiek atidėlioti mokėjimus..:) Ir vis tik, nors ir labai svarbu padaryti viską, siekiant įgyvendinti savo verslo viziją, ne mažiau svarbu yra laiku sustoti, jei verslas tikrai neneša pelno po planuojamo laikotarpio, laiku viską nutraukti ir toliau eiti į priekį įgyvendinant naujas idėjas. Taip pat jei pajauti, jog tai, ką darai, neteikia tau pakankamai pasitenkinimo.

Susitikimą pabaigėme šiek tiek filosofine gaida - kas yra laimė? Taigi laimė, pasak Ryčio, yra laisvė daryti tai, ką nori, kaip nori ir kada nori. Tad prieš kurdami savo verslą nepamirškime pagalvoti ir apie tai, kas teikia jums daugiausiai pasitenkinimo ir pradėkime realizuoti verslo idėjas toje srityje, kuri aktualiausia mums patiems.
Didelis ačiū Ryčiui už la
iką, skirtą jaunimo verslo klubui. Ir nors šįsyk auditorijos erdvė buvo nejaukiai didelė, gal kitą sykį susitikimą suorganizuosime jaukesnėje aplinkoje (gal net ir prie židinio :)

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0