Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Darius Pietaris: verslas turi tapti hobiu - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2012 03 23

Darius Pietaris: verslas turi tapti hobiu


„Akivaizdu, kad daugelis jaunų žmonių verslą pradeda turėdami pakankamai mažai žinių. Neretai informacijos šaltiniai tampa knygos ar studijų metu gautos žinios, tačiau jos negali atstoti realybės. Patarimai iš sėkmingų verslininkų tampa puikia atsvara - dalinantis žiniomis ir padedant plėtoti verslą, pagaliau išvengti tam tikrų klaidų", - sako mokymus organizavusio Jaunimo verslo klubo narys Arnas Markevičius.

Pasak jo, TMD partners yra vieni iš pavyzdžių, kurie suteikia mentorius jauniems verslininkams, daro mokymus ir investuoja į Lietuvos ateitį. „Plėtojant šią idėją, kai patirtis gali būti perduodama tiesiogiai iš daugiau patyrusių verslininkų lūpų jaunesniems, mažiau patirties turintiems, ir buvo rengiami mokymai jaunimui", - sako A. Markevičius.

Seminare jaunieji verslininkai, kartu su Dariumi Pietariu, aptarė ir kitas stipraus verslo formulės dalis: būtinybę veiklą koncentruoti į vieną sritį, strategijos penkeriems metams rengimo taisykles, verslo planavimo subtilumus bei įmonės struktūros formavimą.

„Turiu prisipažinti, kad po mokymų nepasidarė nė kiek ne lengviau ieškant sprendimų, tačiau atsirado labai aiški kryptis kokius pokyčius reikia padaryti savyje, savo vadovaujamoje įmonėje, kad artėčiau prie savo tikslų", - teigė mokymuose dalyvavęs Žilvinas Butkevičius iš UAB „M Capital".

„Labai gilų įspūdį palieka tai, kad jau kelinti Jaunimo verslo klubo organizuojami mokymai sutraukia jaunuosius realiai verslą darančius žmones, dėl ko diskusijos vakare prie stalo tampa ne teoriniai pasvaičiojimai, o labai naudingi pokalbiai. Be abejonės didžiulė mokymų sėkmės dalis - lektorius, kuris padaro tai ką reikia padaryti, o ne tai, kas gaunasi", - po mokymų įspūdžiais dalinosi UAB Šeimos finansų centro savininkas Evaldas Damanauskas.

Atsižvelgiant į mokymų dalyvių teigiamus vertinimus Jaunimo verslo klubas, kartu su TonyResort, kurie suteikė mokymams patalpas, ketinama tęsti ir toliau.

Daugiau informacijos:
Arnas Markevičius
Asociacijos „Jaunimo verslo klubas" valdybos narys
Mob.:8 659 98945
arnas@verslus.lt

 

 

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0