Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
JVK mentorystė - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2013 05 15

JVK mentorystė

Pristatome "JVK Mentorystė" programą.

APIE

Tam, kad pradedantis verslas užaugtų ir taptu dideliu verslu, dažnai reikia sulaukti patarimų ir pagalbos iš didžiųjų verslininkų. Arvydas Avulis sutiko dalyvauti mūsų mentorystės programoje ir pasidalinti savo patirtimi, padėti patarimais jauniesiems verslams ir verslininkams.

FORMATAS

6 jaunieji verslininkai kartą per ketvirtį turės sesiją su Arvydu Avuliu, kurios metu pristatys savo verslus arba verslo idėjas.

Sesijos metu kiekvienas verslininkas su kitų verslininkų ir Arvydo Avulio pagalba išsikels tikslus, susiformuos užduotis ir sieks jas atlikti iki kitos sesijos.

Arvydas Avulis dalinsis patarimais ir atsakys į dalyvių klausimus tarp sesijų nuotoliniu būdu. Susidurę su klausimais, kuriems reikės pagalbos, verslininkai gaus patarimų.

TIKSLAS

Jaunimo verslo klubas ir Arvydas Avulis nori padėti jaunimui tobulėti praktiškai. Siekiame, kad mentorystės programa atneš realių pokyčių jaunuose versluose. Tikime, kad po metų mes galėsime didžiuotis pasiektais rezultatais gerinant jaunų verslų kokybinius rodiklius - darbuotojų skaičių, rinkos dalį, paslaugų spektrą ir svarbiausią finansinius rodiklius.

PRADŽIA

Startuojame gegužės 28 dieną.

KAINA

Dalyvavimas programoje nemokamas. Mes paprašysime, kad dalyviai taptų Jaunimo verslo klubo nariais.

ATRANKA

Jeigu turi verslą arba jau turi konkretų verslo planą ir nori dalyvauti JVK mentorystės programoje, iki gegužės 22 dienos užpildyk dalyvio atrankos anketą - SAUSTI ČIA

DAUGIAU INFORMACIJOS

Valdybos seniūnas

Evaldas Damanauskas
8 637 44187
evaldas.damanauskas@verslus.lt

Asociacija "Jaunimo verslo klubas"
www.verslus.lt

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0