Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Jaunimo verslo klubas mokys dėstytojus - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2014 02 20

Jaunimo verslo klubas mokys dėstytojus

Siekdama pagerinti studentų verslumo lygį šalyje ir padėti jiems įkurti verslo organizacijas, asociacija „Jaunimo verslo klubas" 2011 m. inicijavo projektą „Verslumo ugdymo modelio „Junior Enterprise" įgyvendinimas Lietuvoje". Projektas buvo įgyvendinamas kartu su VšĮ „Mokslo parkas", Lietuvos verslo konfederacija, VšĮ „Jaunimo iniciatyva", Kauno technologijos universitetu ir Tarptautine teisės ir verslo aukštąja mokykla.

Projektas „Verslumo ugdymo modelio „JUNIOR ENTERPRISE" įgyvendinimas Lietuvoje" įgyvendinamas pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą" VP1-2.2-ŠMM-07-K priemonę „Studijų kokybės gerinimas, tarptautiškumo didinimas".
Projektas finansuojamas ES fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Kovo 21-28 dienomis vyks mokymai dėstytojams Kaune ir Klaipėdoje. Jų tikslas - padėti dėstytojams pasirengti bendravimui su studentais, ruošiant juos įmonių steigimui ar vystymui. Dėstytojų teigimu, dažnai jie patys nėra pasiruošę kaip bendrauti ir kokias žinias ar įgūdžius turėtų perduoti studentams, kuomet jie kreipiasi vienu ar kitu klausimu susijusiu su įmonių steigimu arba verslo pradžia. Šie mokymai yra skirti auštųjų mokymo įstaigų dėstytojams, kurie vėliau dirbs su tokiais studentais ir skatins juos savarankiškumo.

Pasak Silvijos Simonaitytės, „Jaunimo verslo klubo" prezidentės, specialiai Lietuvai pritaikytas verslo ugdymo modelis leidžia dėstytojams artimiau bendrauti ir bendradarbiauti su studentais. „ Lietuvoje studentai jau yra pasirengę ne tik studijuoti, domėtis moksliniu pasauliu ar darbdavių siūlomomis galimybėmis, bet ir kurti savo verslus. Tačiau studijų metu, artimiausias žmogus - konsultantas yra dėstytojas, kuris neretai nėra pasirengęs tinkamai atsakyti ar suteikti reikiamą pagalbą, informaciją. Šių mokymų tikslas, paskatinti dėstytojus plačiau pažvelgti į studento ir universiteto bendradarbiavimą".

Projektas „Verslumo ugdymo modelio „JUNIOR ENTERPRISE" įgyvendinimas Lietuvoje" ir asociacija „Jaunimo verslo klubas" kviečia visus dėstytojus, kurie norėtų pagilinti savo žinias ir įgūdžius reikalingus bendravimui su studentais, bei siekiančius savo darbe diegti naujus mokymo modelius ar tiesiog skatinti verslumo dvasią akadėminėje bendruomenėje, kviečiame dalyvauti mokymuose. Informuojame, kad mokymai yra nemokami.

Kontaktinis asmuo Silvinija Simonaitytė, tel .860611466, el. p. : silvinija@simonaityte.lt

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0