Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Dėstytojai Kaune mokėsi verslumo - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2014 03 23

Dėstytojai Kaune mokėsi verslumo

Kovo 21 dieną Kauno technologijos universiteto dėstytojai ir svečiai mokėsi verslumo skatinimo paslapčių. Arti pusės šimto dėstytojų visą dieną, kartu su lektoriais, bandė atrasti tą auksinę frazę, kurios pagalba studentai be baimės galėtų pasinerti į verslo vandenynus.

Pasak dėstytojų, studentai darosi savarankiškesni, tačiau pasiklysta informacijos sraute. Labai daug įvairios informacijos yra lengvai prieinam internete, leidiniuose. Tačiau kaip atsirinkt reikalingą ir koncentruotą nėra instrukcijų. Patys projekto dalyviai mano, kad svarbiausia studentams yra autoritetai, neretai jais tampa mėgiami ir bendraujantys dėstytojai. Todėl tokie žmonės turi prisiimti atsakomybę už tinkamą informacijos pateikimą ir jos atrinkimą.

Mokymų metu buvo keliama daug klausimų apie bendravimą, žinių pateikimą. Vienas svarbiausių keliamų klausimų - kaip sudominti studentus ir išlaikyti tą domėjimąsi ilgesnį laiką. Kaip paskatinti jauną žmogų nemesti pradėtos veiklos ar verslo po pirmos nesėkmės.

„Džiugu matyti, kad dėstytojai noriai semiasi žynių kaip bendrauti su studentais. Labai svarbu, kad jie patys suprastų ir patikėtų tuo ką daro, tuomet ir studentas pajus tą užtikrintumą", - dalinosi savo įžvalgomis viena iš lektorių Marija Leliugienė. Pasak jos dėstytojai dar labai susikaustę ir patys nežino savo galimybių, taip pat bijo išeiti iš dėstomo dalyko ribų. Toks susikaustymas ir apibrėžtumas, pasak lektorės, negali suteikti jaunimui įkvėpimo ir kūrybiškumo.

„Mano tikslas šiandien parodyti mokymų dalyviams, kad laisvė, kūryba yra sveikintina ir tik per kūrybiškumą ateina rimčiausios ir inovatyviausios įdėjos tiek versle, tiek gyvenime", - sakė M.Leliugienė.

Projekto organizatoriai „Jaunimo verslo klubas" džiaugėsi tokia gausa dalyvių. Pasak Silvijos Simonaitytės, „Jaunimo verslo klubo" prezidentės, tai rodo, kad tokio pobūdžio projektai reikalingi, kad dėstytojai patys ieško kelių kaip kokybiškiau ir prieinamiau pateikti informaciją. „Bendraujant su mokymų dalyviais buvo džiugu išgirsti, kaip jie didžiuojasi savo studentais, kurie sukūrė ir vysto verslo idėjas, kurie pakankamai rimtai ruošiasi savo verslui" - teigė S. Simonaitytė

Primename, kad projekto metu buvo sukurta daugiau nei dešimt veikiančių studentų įmonių.

Projektas „Verslumo ugdymo modelio „JUNIOR ENTERPRISE" įgyvendinimas Lietuvoje" įgyvendinamas pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą" VP1-2.2-ŠMM-07-K priemonę „Studijų kokybės gerinimas, tarptautiškumo didinimas".
Projektas finansuojamas ES fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Projektas įgyvendinamas kartu su VšĮ „Mokslo parkas", Lietuvos verslo konfederacija, VšĮ „Jaunimo iniciatyva", Kauno technologijos universitetu ir Tarptautine teisės ir verslo aukštąja mokykla.

Kontaktinis asmuo Silvinija Simonaitytė, tel .860611466, el. p. : silvinija@simonaityte.lt

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0