Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Neatlygintina kraujo donorystė - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2006 10 25

Neatlygintina kraujo donorystė

2006 metų spalio 25 dienos vakare grupelė JVK narių lankėsi Nacionaliniame Kraujo Centre ir tapo neatlygintinais kraujo donorais!

Edgaro atsiliepimas: " Visų pirma neskauda nieko, nėra bloga , sužinai kokia tavo kraujo grupė , sužinai ar nesergi kraujo ligomis ar kokiomis kitomis infekcinėmis, gauni pažymėjimą jog buvai kraujo donoras ir gauni dovanų ir kas svarbiausia : KAŽKAM GAL NET GYVYBĘ IŠGELBĖSI!!! Gaila, kad galima tik kas 2 mėnesius duoti kraujo, nes būčiau, kad ir rytoj dar nuėjęs ir davęs."

Sauliaus atsiliepimas: "Taigi vakar apsilankem kraujo centre. Buvo nemazai baimes prisiversti ir nuvaziuoti ten, nes nezinojau nei kas nei kaip, nei ar skaudes ar galesiu vairuoti ir panasiai.:)bet pagalvojau - kas bus tas bus. Nuvaziavau ir nesigailiu.:)Negana, kad susizinai ar kuo nors nesergi, bet ir gali sau pasirasyti pliusą už išgelbėtą gyvybe. Tai labai malonus jausmas, patikėkit. Taigi siūlau visiems kas dar nesilankėte būtinai apsilankykit. Labai malonus personalas, skausmo jokio. Puikiai praleidau laika. Ačiū Adomui už mūsų suintrigavimą, lauksiu kitų kartų ir tikėsiuos, jog daugiau žmonių pasiryš tam. "

Vitos įspūdžiai:

Norėjau pasigirti, kad mano širdutėj dabar dar šilčiau ir geriau. Ir įtariu, kad yra dar trys Jauni ir Verslūs vaikinai, kurie jaučiasi panašiai. Šįvakar mus sušildė noras ne tik imti, bet ir duoti.

Tiesą sakant, aš iki šiol tiksliai neįsivaizdavau kraujo poreikio dydžio. Kai esi sveika ir laiminga, o darbas darbą veja, nėra laiko susimąstyti apie tuos, kurie šiuo metu kovoja su mirtimi, o jų artimieji kaip žariją saugo paskutinę viltį ir meldžiasi.

Ak, aš visai nenoriu, kad jūs dabar liūdnai atsidustumėt ir nepaisydami vos juntamo sąžinės kirbėjimo paspaustumėt „Delete".

Aš Noriu, Svajoju, kad lygiai taip pat kaip jūs dalinatės savo gera nuotaika, kramtoma guma ir naujienomis pasidalintumėte gyvybingumu.
Kraujas – dalelė jūsų – kaip šypsena.
Tai iš jūsų nieko neatima, bet kitiems nesuskaičiuojamai daug duoda.

Aš su jumis atvirai dalinuosi įspūdžiais ir mintimis todėl, kad jūs man brangūs. Ir brangūs man kiti, kaip žmonės, lietuviai ir kt.

Ir norėjau duoti nors truputį savo kraujo šįvakar, nes man visiškai negaila. O dar sužinojau, kad A+ (II+) grupė yra labai dažna ir jos dažnai trūksta. O kai trūksta kraujo - žmonės miršta.

Todėl toks labai linksmas daktaras su nuostabiai žydrom akim ;) su manimi ilgai kalbėjo ir davė daugybę patarimų kaip padidinti hemoglobino kiekį, kad galėčiau padėti kitiems ir geriau jaustis pati.

Dvi savaites aš valgysiu geležies turinį maistą, o tada surinkusi šauniausių žmonių kompaniją duosiu kraujo, nes yra kam jo gyvybiškai reikia.

AR TU PRISIJUNGSI???

Kaip tapti donoru? Skaityk čia. http://www.kraujodonoryste.lt/index.php?cid=146s

Komentarai

Sanae
2015 12 02, 10:51

Hey Glenn, Bootzilla,Did you download and lstein to the uncompressed version (just to the right of the video frame on this page)? YouTube is notorious for destroying the quality of the audio, so don't judge the quality of audio from the video. Download the lossless track it's free!Here's my perspective on production decisions. When I mixed this, I mixed it from the drummers point of view. The reason for this is that it is a dance track, so the drums and bass are in the foreground, and everything else goes into the depth-of-field'. Any compression used was not for the sake of loudness, but to put the thump in the bump'. The kick is the only instrument with any significant compression. I produced this in a way that I thought was best suited for the artist and song, and the participants are very happy with it. I think it sounds pretty good too.I know that there will always be some lsteiners who don't approve of some production choices, but aiming to please everyone would be more of a disservice to the artists/participants then the primary objective to produce an effective track.Now, the next two sessions for this project sound MUCH different. The next group doesn't have a drum set, they are mostly acoustic, and have an incredibly lush sound Consequently, my production choices were much different, and it sounds much different.Check out the next few, and let me know what you think.Thanks for writing -Elias http://bllxxsb.com [url=http://zbyxryudv.com]zbyxryudv[/url] [link=http://vfdubk.com]vfdubk[/link]

Pepa
2015 11 30, 23:21

Respected Sir,My name is samson sound ennegier. working in local studio. pls help me sending some of the new productions etc coming days. I'll do my level best of my service.I wish to thank with my core heart for this contacting and aiding for us. it is fentastic show to me and my studio lifes.Thanking you in anticipation.God bless yousamson manoharindiaMobile No: 9884426521

Cah
2015 11 28, 05:35

week is different. We are stiunlmbg posts. If you are new to Stumble check out this post from Madame Deals. Then come back. Link up the post you would like Stumbled. Then stumble other http://dicihed.com [url=http://lonali.com]lonali[/url] [link=http://pycsxzkcte.com]pycsxzkcte[/link]

Ellen
2015 11 27, 23:10

I really like the 5th image down, with the guy knlieeng down and touching his face. Great shot and composition! Nice natural lighting as well! Keep up the great work Q!vegaskevin

Stephanie
2015 11 27, 07:23

woi!!!saiful ni kawan aku masa UiTM dulu & geng outdoor masa buanjg !!!apsal dia kawin tak jemput aku ek????hampeh ko epul!!!

acirvax
2011 10 03, 20:59

ZsJCC6 , [url=http://ryvoxydbzntg.com/]ryvoxydbzntg[/url], [link=http://iuyncqwqaeob.com/]iuyncqwqaeob[/link], http://hraolbmtynmw.com/

vioijiez
2011 09 24, 20:06

fBfzFP ozupvrxovbpj

guqsqesw
2011 09 23, 17:15

pck1bk , [url=http://hjnedsqvfjbn.com/]hjnedsqvfjbn[/url], [link=http://vzopvnmlukmq.com/]vzopvnmlukmq[/link], http://gkbcfdpxjpay.com/

hzarcv
2011 09 22, 19:57

jleIdg akhdysxcqrva

Lavar
2011 09 21, 03:49

You're a real deep tihnekr. Thanks for sharing.

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0