Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/classes/mysql.php on line 16

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in /home/nanopad/domains/verslus.lt/public_html/_tvs_system_core_/index.php on line 21
Verslauk projektas - verslo idėjos įgyvendinimas - Mes Verslūs! O tu verslus? Jaunimo verslo klubas 

Naujienos

2007 08 27

Verslauk projektas - verslo idėjos įgyvendinimas

Nors vasariški orai tikrai neskatina darbingos nuotaikos, "Jaunimo iniciatyvos" komandai dabar - pats darbymetis - vyksta pasirengimas jau trečiajam verslo idėjų konkursui "Verslauk!". Kartu su Vilniaus ir Kauno savivaldybėmis bei dideliu būriu rėmėjų organizuojamo renginio pagrindinis tikslas - skatinti jaunų žmonių verslumą.

 

Šių metų konkurso šūkis - "Turi gerą verslo idėją? Įgyvendink ją!" - puikiai atspindi organizatorių siekius. Jauni žmonės turi ne tik galvoti apie verslą, bet ir nebijoti įgyvendinti savo idėjas.

"Jaunimas turi daug puikių idėjų, kurios galėtų tapti sėkmingais verslais, tačiau daugelis jų taip ir lieka neįgyvendintos" - sako projekto vadovas Mindaugas Busila. Pagrindinėmis kliūtimis jaunimo verslui įvardijamas žinių ir kompetencijų bei, žinoma, finansinių išteklių trūkumas. "Verslauk!" bando spręsti abi šias problemas.

Konkurso metu bus vykdomi profesionalūs mokymai verslo kūrimo, asmenybės vystymo ir kitomis naujai iškeptiems verslininkams svarbiomis temomis. Atrinktiems dalyviams taip pat padės verslo konsultantai, o pačių geriausių verslo idėjų autoriai gaus po 10.000 Lt savo verslo pradėti. Iš viso planuojama apdovanoti 16 geriausių idėjų - 11 Vilniuje, 4 Kaune ir 1 Klaipėdoje. Tam pinigų skyrė projekto "verslo angelai" - Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybės, įmonės "Eika", "Konsultavimas.lt" ir "Struktūrinių investicijų konsultavimo centras".

 

Konkurse gali dalyvauti visi Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos aukštųjų mokyklų studentai bei paskutiniųjų trejų metų absolventai, dar nesulaukę 30-ties. Jiems tereikia susiburti į komandą, aprašyti savo verslo idėją, ją užregistruoti tinklapyje www.verslauk.lt bei sekti tolimesnę informaciją.

 

Komentarai

me
2010 02 21, 00:12

verslo idejos, parduodu versla, perku versla http://verslomainai.lt/perku_parduodu_versla/

Parašykite komentarą

Jūsų vardas *
Komentaras *
Apsaugos kodas

Apklausa

Kiek tau metų?

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0

Strict Standards: Non-static method TreeCatalog::shutdownscript() should not be called statically in Unknown on line 0